KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903358

nr 1390 3358

Sereni, Stilleben. Signerad. Olja på duk. Olja på duk, 59x30, yttermått inklusive ram: 76x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 april 2021
kl 18:31:02