KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903358
nr 1390 3358
Sereni, Stilleben. Signerad. Olja på duk. Olja på duk, 59x30, yttermått inklusive ram: 76x47 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:31:02
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)